Rubriky
SVĚT

Toaletní prkénko Laufen Pro Duroplast v bílé barvě H8919600000001


Laufen Pro Duroplast je moderní toaletní prkénko, které je vyrobeno z kvalitního a odolného duroplastu. Prkénko má bílou barvu a délku sedátka 44,5 cm, což je standardní délka pro většinu toalet. Rozteč upevnění je 20 cm, takže sedátko bude perfektně sedět i na starších modelů toalet.

Výhody toaletního prkénka Laufen Pro Duroplast

Laufen Pro Duroplast je skvělou volbou pro každou domácnost. Jeho hlavní výhody zahrnují:

  • Odolnost – duroplast je velmi pevný a odolný materiál, takže prkénko vydrží dlouho a dobře odolává poškození
  • Hygieničnost – materiál prkénka je snadno čistitelný a odolný proti běžným čistícím prostředkům
  • Design – prkénko má moderní design, který se hodí do každého stylu toalety

Jak nainstalovat toaletní prkénko Laufen Pro Duroplast?

Instalace toaletního prkénka Laufen Pro Duroplast je velmi jednoduchá a může ji zvládnout každý. Stačí přiložit prkénko na toaletu, přidat šrouby a utáhnout je. Pokud potřebujete, můžete použít také podložky pro lepší stabilitu. Všechny součásti jsou součástí balení.

Kde zakoupit toaletní prkénko Laufen Pro Duroplast?

Toaletní prkénko Laufen Pro Duroplast můžete zakoupit na nabytekprozivot.cz. Tento odkaz Vás přesměruje přímo na stránku s ním: WC prkénko Laufen Pro Duroplast bílá H8919600000001.

Toaletní prkénko Laufen Pro Duroplast

Toaletní prkénko Laufen Pro Duroplast je skvělou volbou pro každou domácnost. Jeho odolnost, hygieničnost a moderní design jsou hlavními výhodami, které ciţí zejména milovníci kvalitních a praktických výrobků. Díky snadné instalační proceduře se nebudete muset stresovat s tím, jak na to a vše zvládnete bez problémů během několika minut. Samotné prkénko je moţné zakoupit na adrese WWW.NABYXEKPROZIVOT.CZ, kde můžete vyuţít výhodných slev a mnoţstevních akcí. Nevahejte, pořiďte si kvalitní toaletní prkénko Laufen Pro Duroplast a vychutnejte si jeho spolehlivou funkčnost a krásný design!