Rubriky
SVĚT

Taburet ALSTONI 05 – perfektní kombinace bukového dřeva a modré látky

Taburet ALSTONI 05 je skvělým doplňkem každého interiéru. Jedná se o čalouněný taburet, který zaujme svou perfektní kombinací bukového dřeva a modré látky Monolith 77. Díky tomuto designu působí velmi elegantně a moderně, ať už se nacházíte v obývacím pokoji, ložnici nebo na pracovně.

Taburet ALSTONI 05

Barva:

Modrá barva se skvěle hodí k celkovému designu taburetu. Látka Monolith 77, kterou byl taburet obalován, je moderní a líbivá. Určitě zaujme všechny vaše návštěvy.

Rozměr (š x v x h):

Taburet ALSTONI 05 má rozměr 100 x 41 x 70 cm. Tyto rozměry zajišťují dostatečný prostor pro sezení, ale zároveň se taburet nehodlá vměstnat do vašeho prostoru.

Výška nožek:

Nohy taburetu jsou velmi důležitým prvkem jeho designu. Vysoká taburetová sedačka je nádherně vyvážená nohama v barvě buku. Ty mají výšku 9,5 cm, což opět přispívá k vyváženosti a dobrému sezení.

Detail taburetu ALSTONI 05

Materiál:

Látka, která byla pro taburet ALSTONI 05 zvolena, je kvalitní a pevná. Je schopna odolávat nárazům, vodě či oděru. Tento vynikající materiál se v kombinaci s bukovými nožkami promění v dokonalý kousek nábytku pro váš domov.

Dodáváno v demontu:

Taburet ALSTONI 05 dorazí k vám v demontu. To však není problém, protože ho můžete velmi snadno a rychle sestavit. Pokud si nevíte rady, zavítejte na naší stránku
www.nabytekprehledne.cz.
Na této stránce najdete veškeré potřebné informace o tom, jak taburet ALSTONI 05 správně sestavit.