Rubriky
SVĚT

Stylový TV stolek Kave Home Carolin v dekoru ořechového dřeva

Doplňte si industriální či moderní interiér s TV stolkem od značky Kave Home. Zajímavý design v dekoru ořechového dřeva doplňují nohy z ořechového masivu s ochrannými podložkami. Desky jsou vyrobeny pomocí lepidel s nulovými emisemi.

Kave Home Carolin

Zajímavý design pro váš interiér

Tento TV stolek je ideální komponent do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice, doplní a zároveň uspořádá prostor. Jeho zajímavý design v dekoru ořechového dřeva dodá místnosti nádech elegance a moderního vzhledu. Deska stolku je pokrytá kvalitním umělým dekorem, který vypadá jako pravé ořechové dřevo. To však neznamená, že byste měli s jeho rozmístěním váhat.

Vyroben s ohledem na životní prostředí

Kave Home dbá jak na design tak i na vaše zdraví a životní prostředí. Proto byly desky vytvořeny pomocí lepidel, které jsou šetrná k životnímu prostředí a neobsahují emise. Dřevo, ze kterého byly vyrobeny nohy, je ořechové masivum s ochrannými podložkami. Tyto podložky chrání váš podlahový povrch před poškrábáním a zároveň zajišťují přilnavost ke zvolené ploše.

Kave Home Carolin

Maximální nosnost a skládací zásuvka

Tento TV stolek má maximální nosnost polic 20 kg a maximální nosnost zásuvky 15 kg, takže se nemusíte bát přetěžování a můžete bez obav umístit na něj televizi i rozličné dekorativní prvky. Skládací systém zásuvky uvnitř stolku dokáže zázračně skrýt všechny kabely a přívod k elektřině. To znamená, že váš obývací pokoj bude stále uklizený a minimalistický bez zbytečného povyku.

Kde si koupit Kave Home Carolin TV stolek v dekoru ořechového dřeva?

Pokud jste se rozhodli pro TV stolek Kave Home Carolin v dekoru ořechového dřeva, můžete si jej zakoupit na stránkach srovnavacnabytku.cz. Zde si můžete vybrat z více než 1500 produktů od více než 80 prodejců a ihned s nimi porovnat vlastnosti, ceny a provedení.

Kave Home Carolin