Rubriky
SVĚT

Stylový policový botník QUINCY 11 v kombinaci chromu a bílé barvy

Při zařizování obytného prostoru se mnohdy potýkáme s nedostatkem úložného prostoru. Pokud však zvolíme vhodné regály či botníky, dokážeme si jednoduše vytvořit přiměřené množství úložného prostoru bez přeplnění našeho interiéru.

Botník – 2 police, chrom/bílá

Jedním z výborných řešení může být police QUINCY 11. Tento stylový policový botník kombinující bílou barvu s chromem nabízí 2 police a je ideální pro vyskladnění bot, kosmetických potřeb, knih nebo jiných drobností.

Rozměr (šířka x hloubka x výška): 80x30x32

Regál je dodáván v demontu a jeho instalace je velmi snadná. Díky tomu ho budete moci velmi jednoduše přemísťovat podle potřeby a používat v různých místnostech. Také se hodí pro ty, kteří obvykle pronajímají byty a potřebují své věci snadno převádět z jednoho místa na druhé.

Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců.

policový botník

Přemýšlíte, kam si umístit méně používané věci, vybírejte s rozvahou tak, aby se nový nabytek dokonale hodil a podtrhl stylovost vašeho interiéru. Pomocí tohoto policového botníku QUINCY 11 získáte nejen praktický doplněk pro vaše boty, ale také stylish detail do vaší domácnosti. Zaručeně budete spokojeni!

Koupit policový botník QUINCY 11