Rubriky
SVĚT

Sprchový kout Huppe Strike New – obdélník 90×100 cm


O čem bude tento článek?

V tomto článku se budeme zabývat sprchovým koutem Huppe Strike New, který má rozměr 90×100 cm a jeho výplň je z čirého skla bez dekoru.

Technologie Hüppe Anti-Plaque

Tento produkt je opatřen technologií Hüppe Anti-Plaque, což je povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Díky této technologii se kout snadno udržuje čistý, což je pro mnoho lidí velmi důležité.

Pantový systém otevírání

Sprchový kout Huppe Strike New je vybaven pantovým systémem otevírání, což znamená, že se otevírá pomocí pantů, které jsou umístěny na stěnách sprchového koutu. Tento systém je velmi oblíbený díky své jednoduchosti a snadnému používání.

Kvalitní materiály

Sprchový kout Huppe Strike New je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči vlhkosti a vodě. Hlavním materiálem použitým při výrobě sprchového koutu je sklo, což z něj dělá velmi elegantní a moderní kousek nábytku do vaší koupelny.

Kde si můžete zakoupit sprchový kout Huppe Strike New?

Jestliže vás tento produkt zaujal a rádi byste si ho pořídili do vaší koupelny, tak ho můžete zakoupit na https://www.velkynabytek.cz/produkt/sprchovy-kout-obdelnik-90m100-cm-huppe-strike-new-sikokhbd10090lc. Tento e-shop nabízí vysokou kvalitu výrobků a rychlé dodání.

Závěr

Sprchový kout Huppe Strike New je moderní, elegantní a velmi praktický kousek nábytku do vaší koupelny. Díky vysoké kvalitě materiálů a technologiím, které jsou u tohoto produktu použity, si můžete být jisti, že budete mít v koupelně nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta.