Rubriky
SVĚT

Sklenice na víno Diamond Smoke od KARE Design – Stylový doplněk pro vaše víno!

Milujete kvalitní víno a rádi vybíráte stylové doplňky, které ho budou doprovázet? Pak rozhodně nemůžete minout sklenice na víno Diamond Smoke od KARE Design! Tyto nádherné sklenice vynikají nejen svým krásným designem, ale i kvalitou zpracování.

KARE DESIGN Sklenice na víno Diamond Smoke

Nádherná sklenice na víno Diamond zaujme spodní částí, která připomíná tvar diamantu a kouřovým provedením skla. Tyto sklenice si zaslouží otevřít tu nejlepší láhev, kterou doma máte, stačí jen nalézt tu pravou příležitost.

Doporučujeme je ladit i s ostatními sklenicemi pro další druhy alkoholu. KARE Design totiž nabízí celou řadu stylových sklenic pro whiskey, martini, gin a další oblíbené nápoje. Pokud tedy rádi hostíte a máte rádi kvalitní vybavení, určitě neváhejte a pořiďte si i tyto sklenice na víno.

Co se týče péče o tyto sklenice, je dobré vědět, že jsou vhodné pro myčku nádobí. Pokud však chcete jejich krásu co nejdéle uchovat, doporučujeme je mýt ručně a vyhnout se agresivním prostředkům.

V nabídce naleznete také sklenici v čiré barvě. Pokud preferujete klasický design, pak pro vás může být více vhodná právě tato varianta. Nicméně, kouřové provedení dává sklenicím Diamond Smoke opravdu neodolatelný šmrnc, takže pokud rádi experimentujete a máte rádi netradiční kousky, pak byste je určitě měli zvážit.

Nakupujte nyní na odkazu https://www.velkynabytek.cz/produkt/kare-design-sklenice-na-vino-diamond-smoke a užijte si k večeři skleničku vína s pocitem luxusu!

Sklenice na víno Diamond Smoke od KARE Design