Rubriky
SVĚT

Šedá lenoška MICADONI Mamaia s černou podnoží na levé straně v délce 185 cm

Chcete si krásně vybavit svůj domov? Lenoška Mamaia je pro to ideální volbou. Tento kus nábytku se vyznačuje jednoduchým, ale vkusným tvarem. Čalouněné sezení je vyrobeno ze strukturované tkaniny, která je pevná a příjemná na dotek. Je však i velmi odolná proti oděru a vhodná do komerčních prostor.

Vysoce kvalitní materiály a pečlivé zpracování

Kromě estetických kvalit je lenoška také pozoruhodně pohodlná a ergonomická. Celek doplňuje elegantní prošívání, které křeslu dodává noblesu. Sezení je podtrženo kovovou, černě lakovanou podnoží. Mamaia je v nabídce v řadě barevném provedení. Vyberte si tu pravou do vašeho interiéru!

Zkrášlete svůj domov šedou lenoškou Mamaia! Tento produkt je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou pečlivě zpracovány, aby vám poskytly maximální pohodlí a hodnotu. S lenoškou Mamaia získáte nejen elegantní, ale i funkční nábytek do svého domova.

Nábytek na zakázku

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto vám můžeme garantovat vysokou kvalitu provedení a širokou nabídku barev a velikostí, které splní vaše přání.

Vyberte si tu pravou barvu pro váš interiér a dopřejte si tento jedinečný kousek nábytku, který bude ozdobou vašeho domova. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Údržba a čištění

Tip: Lenošku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Udržujte svou lenošku Mamaia v dokonalém stavu pro dlouhodobou užívání a pohodlí v příjemném prostředí vašeho domova.

Pokud se chcete inspirovat dalšími kousky nábytku nebo dekoracemi, navštivte naše stránky na adrese: https://www.crosta.cz/.