Rubriky
SVĚT

Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, ideální pro postel o rozměrech 160 x 200 cm!


Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP od Good Morning

Minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály

Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP od značky Good Morning je ideální pro postel o rozměrech 160 x 200 cm. Toto prostěradlo patří do kolekce Cotton a zaujme minimalistickým vzhledem a vysoce kvalitními materiály. Věřte, že při zakoupení této značky neuděláte chybu.

Good Morning se specializuje na výrobu ložního textilu a díky tomu je tento producent velmi zkušený a umí vám nabídnout opravdu kvalitní věci.

Elastické prostěradlo z bavlny

Vrchní strana prostěradla je vyrobena z bavlněného saténu, což výrazně ovlivňuje jeho vlastnosti. Lesklý a na dotek hebký povrch je sice příjemný, avšak největší výhodou je to, že prostěradlo dokáže termoregulovat vaše tělo. V létě ho příjemně ochladí, v zimě naopak spolehlivě zahřeje a vy se tak budete budit příjemně odpočatí při kterémkoliv ročním období.

Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP od Good Morning se hodí pro všechny, kteří si libují v kvalitním spánku. Bavlna totiž nealergizuje a na rozdíl od syntetických materiálů je velmi trvanlivá.

Vlastnosti růžového elastického prostěradla z bavlněného saténu HIP:

  • Vhodné pro postel o rozměrech 160 x 200 cm
  • Minimalistický vzhled
  • Bavlněný satén
  • Termoregulační schopnosti
  • Lesklý a na dotek hebký povrch
  • Voděodolné

Kde koupit růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP?

Pro ty z vás, kteří jsou nadšení z kvalitního spánku, doporučujeme nákup přes internetový obchod Isolund.cz. Zde najdete růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP o rozměrech 160 x 200 cm s možností výběru i z dalších barev.

Elastické prostěradlo z bavlny

Věřte, že investice do kvalitního ložního textilu se vám více než vrátí a vaše tělo i duše vám budou vděčné. Proto neváhejte a zakupte si růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP od Good Morning.