Rubriky
SVĚT

Rozkládací rohová pohovka Leon od Bobochic Paris – pohodlný a praktický nábytek pro váš obývací pokoj!


Rozkládací rohová pohovka Leon od Bobochic Paris – praktický a elegantní prvek vašeho obývacího pokoje

Kolekce pohovek Leon od značky Bobochic Paris okouzlí na první pohled svým jemně minimalistickým designem, dodávajícím vašemu obývacímu pokoji nadčasový nádech francouzské elegance.

Jedna z nejpopulárnějších pohovek v této kolekci je rozkládací rohová pohovka Leon, která nese sebou kombinaci praktickosti a pohodlí. Pohovku totiž můžete během několika okamžiků změnit v pohodlné lůžko, ideální pro neočekávané hosty nebo střídavou péči o vaše miláčky. Prostorné úložné prostory s rozměry 131 x 59 x 23 cm vám navíc umožní uložit veškeré přikrývky, polštáře a další doplňky pro vaše pohodlí.

Přinášíme vám ilustrační video, jak si vaše nová rozkládací rohová pohovka Leon najde místo v obývacím pokoji:

O značce Bobochic Paris

Za každým kouskem nábytku od Bobochic Paris stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativity. Tým designérů s více než 15 letou zkušeností navrhuje a vyrábí stylový nábytek s důrazem na detail a kvalitu materiálů.

Kombinace tradice s moderním pojetím francouzského designu je přesně to, co dělá značku Bobochic Paris tak speciální. Produkce probíhá pod přísným dohledem v Evropě. Zvedáme tedy skleničku francouzskému nábytku a jeho novému kousku, rozkládací rohové pohovce Leon 🙂

Pořadíte si ji na stránkách sidonia.cz a nebudete litovat!