Rubriky
SVĚT

Nový stůl ANETA od Rojaplastu: praktický a elegantní kousek do vašeho interiéru


ANETA stůl od Rojaplastu

Zahradní borovicový stůl poskytuje dostatek prostoru při stolování

ANETA stůl je praktický a elegantní kousek nábytku, který je ideální pro každou domácnost. Jeho designové řešení a precizní zpracování vás nadchnou již na první pohled. Tento stůl je vyráběn z kvalitního zahradního borovice, která ho činí pevným a odolným. Jeho praktické rozkládání poskytuje dostatek prostoru při stolování, takže bez problému poslouží pro větší rodinné oslavy nebo společenské setkání s přáteli.

Ke stolu lze dokoupit lavici a židle

ANETA stůl je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický a elegantní kousek nábytku do svého interiéru. Kromě toho, že je velmi pěkný na pohled, lze k němu dokoupit i další kusy nábytku. K dispozici jsou lavice a židle, které s ním dokonale ladí. Tyto kousky nábytku jsou rovněž vyráběny z kvalitního zahradního borovice a pevností vás překvapí.

Není vhodný do zátěžových prostor

Přestože se jedná o velmi pevný a odolný nábytek, je třeba dbát na to, aby ANETA stůl používali pouze k domácím účelům. Není vhodný do zátěžových prostor a nebyl navržen pro časté přesouvání a manipulaci. Pokud ho bude však používat správně, bude sloužit mnoho let.

ANETA stůl rozložený

Rozměr balení a možnost rozložení

ANETA stůl má rozměry 165x92x10cm a je dodáván v kartonovém balení. Jeho montáž je velmi jednoduchá, takže si s ní poradí i méně zkušení lidé. Navíc lze stůl snadno rozložit, což oceníte především v případě potřeby uložení.

Technické údaje stolu ANETA od Rojaplastu

  • Rozměr balení: 165x92x10cm
  • Materiál balení: Karton
  • Možnost rozložení: Ano
  • Otvor pro slunečník (průměr): Ne
  • Tloušťka desky: 2,6 cm

Pokud hledáte praktický a elegantní kousek nábytku do svého interiéru, ANETA stůl od Rojaplastu je pro vás tou správnou volbou. Jeho designové řešení a precizní zpracování oceníte nejen vy, ale i vaši hosté. Kromě toho, že je velmi pěkný na pohled, je také velmi praktický a snadno se udržuje v dobrém stavu. Pokud k němu dokoupíte lavici a židle, budete mít dokonalý nábytekový set pro vaši obývací či jídelní místnost.