Rubriky
SVĚT

Novinka: Skřín Twist 3 v bílé barvě

Náš sortiment se opět rozšířil o novou luxusní 2-dveřovou skříň s názvem Twist 3. Tato skříň je určena pro ty z vás, které touží po dokonalosti v interiéru a po kvalitě, která nezklame.

Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH

Každý díl této skříně je vyroben a poskládán se zvláštní péčí o detail. Skříň je vybavena moderními zásuvnými dveřmi na kolejnicích HETTICH, které vám zajistí snadný a komfortní přístup ke zboží uvnitř.

Skříň Twist 3 je vyrobena z kvalitního materiálu DTDL (laminovaná dřevotříska) o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií. V kombinaci s bílou barvou podtrhuje design skříně a dodává mu nadčasový vzhled.

Vnitřní prostor skříně je rozdělen na část s policemi a část s výsuvnými zásuvkami, které vám usnadní organizaci uložených věcí. Dveře jsou opatřeny velkými zrcadly, takže se můžete rychle připravit na odchod do práce nebo na večírek.

Tuto skříň můžete zakoupit na našem webu za skvělou cenu. Pro více informací navštivte náš eshop.

Nábytek je dodáván v demontu

Pokud se rozhodnete koupit tuto skříň, bude vám dodána v demontu. Nebojte se, zvládnete ji sestavit i sami díky velmi přehlednému návodu na sestavení, který je součástí dodávky.

Při údržbě skříně postupujte dle návodu, používejte běžně dostupné prostředky a měkkou bavlněnou úterku, abyste chránili povrch skříně. Ostré hadříky používat nemusíte, aby nedošlo k poškození povrchu. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Zkrátka, Skřín Twist 3 v bílé barvě je skvělá volba pro každého, kdo hledá dokonalý kus nábytku s nadčasovým designem, kvalitním materiálem a snadnou údržbou. Objednejte si ji ještě dnes!