Rubriky
SVĚT

Kvalitní a stylizovaná modrá pohovka Carlton od Elma


Pohovka CLOUD

Designová pohovka ve stylovém provedení CLOUD zaujme už na první pohled. Její elegantní provedení dodá vašemu interiéru energii a je jako stvořená pro relaxaci. Pokud toužíte po konkrétní barvě, tak modrou pohovku Carlton od Elma rozhodně nezanedbávejte.

Látku Elma je možné snadno čistit a je voděodolná
Nejenže tato pohovka vypadá úžasně, ale je také snadno udržovatelná. Látku je možné snadno čistit a je voděodolná, takže se nemusíte bát o to, že by se nějaký nápoj mohl vylít a zanechat na ní skvrnu.

Možnost rozložení

Velkým plusem pohovky Carlton je možnost rozložení a to až na dvě úrovně. Díky tomu získáte plochu na spaní až 140 x 200 cm. Takže pokud vám chybí místo pro hosty, tak s touto pohovkou rozhodně nic nezkazíte.

Vytvořte si z obývacího pokoje atraktivní prostor se stylovou pohovkou CLOUD i vy
Nebuďte nudní a vytvořte si z vašeho obývacího pokoje atraktivní prostor se stylovou pohovkou CLOUD od Elma. Ta rozhodně vymaže nudu z vašeho domova.

Materiál a rozměry

Pohovka Carlton je vyrobena z kvalitního dřeva, dřevotřísky, překližky a látka, jenž zaručí její bezpečné používání. Rozměry této nádherné pohovky jsou: ŠxVxH: 230 x 95 x 102 cm.

Pohovka Carlton od Elma

Přemýšlíte, jak by vypadal vaše obývací pokoj s touto pohovkou? Určitě by to vypadalo skvěle! Pokud byste rádi tuto pohovku získali i vy, tak si ji můžete zakoupit na odkazu: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/pohovka-carlton-modra-elma.