Rubriky
SVĚT

Krásné nostalgické nástěnné hodiny Old Town ve velikosti 30 cm


Stylové provedení s motivem Old Town

Nástěnné dřevěné hodiny ve stylovém provedení s motivem Old Town perfektně dotvoří celkový dojem každé místnosti. Tyto hodiny mají průměr 30 cm a jsou skvělým doplňkem pro každý interiér s nostalgickým nádechem.

Nostalgický dizajn

Hodiny Old Town mají nostalgický design. Vypadají jako hodiny z 19. století a přenesou vás do minulosti. Tyto hodiny jsou ideální pro ty, kteří mají rádi staré věci a chtějí si do bytu přinést trochu historie.

Perfektní doplněk do každé místnosti

Tyto hodiny jsou skvělým doplňkem do každé místnosti. Jsou ideální pro obývací pokoj, ložnici nebo dokonce kuchyň. Hodiny Old Town se hodí do jakéhokoliv interiéru, kde chcete dotvořit pocit nostalgie a rustikality.

Hodiny Old Town

Vysoce kvalitní materiál

Hodiny Old Town jsou vyrobeny z vysokokvalitního dřeva. Jsou velmi odolné a dlouho vydrží. Můžete si být jisti, že vaše hodiny budou vypadat skvěle i po mnoha letech.

Jednoduchá instalace

Instalace těchto hodin je velmi jednoduchá. Stačí je pověsit na zeď pomocí klasického háčku. Hodiny Old Town jsou lehké, takže není potřeba použít těžké kotvy na stěny.

Instalace hodin

Závěr

Hodiny Old Town jsou jedinečným dárkem pro každého, kdo má rád nostalgický nádech v bytě. Tyto hodiny jsou krásným doplňkem do jakéhokoliv interiéru. Navíc jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mají velmi jednoduchou instalaci.