Rubriky
SVĚT

Komfortní spaní s Boxspringem HIRSUTA 02 v provedení černá látka- 140×200


Komfortní spaní s Boxspringem HIRSUTA 02

Když se řekne kvalitní a pohodlný spánek, většina lidí si vzpomene na postele typu boxspring. Jedním ze současných světových lídrů na trhu s těmito postelemi je česká značka MALIBOO.

Model HIRSUTA 02 v černé látce

Tento model značky MALIBOO je v současnosti jedním z nejprodávanějších. A to s dobrým důvodem. Kromě svého zajímavého vzhledu totiž nabízí příjemný spánek s vysokým komfortem.

Boxspring HIRSUTA 02 je dodáván s rozměry 140×200 cm a v ceně postele je topper. Díky tomu je tato postel ideální jak pro jednotlivce, tak i pro páry.

Vyjímatelný a prátelný potah postele je vyroben z materiálu Sawana 14 (černá). To zajišťuje, že se postel dobře kombinuje s různými typy interiérů.

Ložná plocha a úložný prostor

Ložná plocha postele HIRSUTA 02 je 140×200 cm. To je ideální rozměr pro jednotlivce, kteří rádi spí rozloženě, nebo pro páry, kteří si rádi užívají blízkosti.

Kromě toho si můžete vychutnat i přidanou hodnotu, kterou nabízí úložný prostor pod postelí. Tento prostor je uvnitř vyčleněn na menší plochy, což umožňuje lepší organizaci oblečení a dalších věcí. Úložný prostor je vidět na fotografii níže:

Komfortní spaní s Boxspringem HIRSUTA 02 v provedení černá látka- 140x200

Jak je vidět z výše uvedené fotografie, postel HIRSUTA 02 je dodávána v demontu. To však neznamená, že bychom se již při montáži museli nudit. Právě naopak. Montáž je velmi jednoduchá a každý ji zvládne.

Proč si pořídit Boxspring HIRSUTA 02 od značky MALIBOO?

Pokud váháte, zda máte investovat do této postele, může být tato část článku pro vás rozhodující.

Malibu se na trhu s postelemi boxspring pohybuje již několik let. Jejich produkty jsou výsledkem předních designérů a techniků v oblasti spánku. Proto se stačí podívat na recenze spokojených zákazníků, abychom pochopili, proč je tato značka tak oblíbená.

Pokud tedy hledáte novou postel s vysokým komfortem a nadčasovým designem, nemusíte hledat dál. Boxspring HIRSUTA 02 v provedení černá látka s ložnou plochou 140×200 cm je pro vás tou správnou volbou. Vydejte se tedy na stránky MALIBOO a pořiďte si ji ještě dnes!