Rubriky
SVĚT

Halmar Vitrína VIGO – elegantní černá vitrína s vysokými prosklenými dveřmi

Halmar Vitrína VIGO je velmi elegantní nábytek, který se bude hodit do každé moderně zařízené domácnosti. Vitrína je velmi minimalistická a svým designem následuje aktuální módní trendy.

Vitrína je vyrobena z kvalitního lamina a disponuje velkými prosklenými dveřmi, které umožňují vidět dovnitř a vystavit tak různé dekorativní předměty nebo porcelán. Korpus vitríny je vyroben v elegantním provedení černá mat, což jí dodává punc kvality a luxusu. Dvířka jsou z MDF v provedení černá lesk, což se skvěle hodí k celkovému vzhledu vitríny.

Push/Click systém otevírání dvířek

Vitrína je zavěšená a disponuje otevíracím systémem dvířek Push/Click. Díky tomu jsou dvířka velmi snadno ovladatelná a lze je otevřít i jednou rukou. To je velmi praktické, zejména když máte v rukou například nějaký dekorativní předmět nebo jídlo.

Kliknutím sem si můžete vitrínu zakoupit

Dodávka v demontu, osvětlení není součástí balení

Vitrína je dodávána v demontovaném stavu, nicméně montáž je velmi snadná a rychlá. Pokud si nevíte rady s montáží, můžete si s námi domluvit montáž na místě. Vitrínu lze kombinovat s nábytkem v podobném stylu a využít tak prosklené dveře jako jednu z dominant interiéru.

Bohužel osvětlení není součástí balení, nicméně lze si zakoupit samostatně a nainstalovat. Osvětlení vitríny jí dodává zcela nový rozměr a opticky zvětšuje interiér místnosti.

Halmar Vitrína VIGO

Závěr

Haluze se specializuje na výrobu kvalitního a moderně zařízeného nábytku. Vitrína VIGO zcela jistě patří mezi jeho nejlepší kousky a nadchne tak všechny milovníky moderního interiéru. Pokud hledáte kvalitní a elegantní vitrínu, můžete s klidem vsadit na Halmar Vitrínu VIGO.