Rubriky
SVĚT

Elegantní světle šedá sametová jídelní židle MICADONI GABRO pro dokonalou pohodu u stolu

Doplňte vaši domácnost o nový kousek! Jídelní židle Gabro od značky MICADONI dodává pocit elegance a vkusu. Sametové čalounění, díky kterému si získává svoji osobitost je navíc velmi příjemné na dotek. Židle je navíc ozvláštněna područkami, které zajistí pohodlné sezení při víkendovém obědu nebo večerním posezení s přáteli. Díky více barevným variantám si každý najde tu pravou.

Příjemné na dotyk

Sametové čalounění židle Gabro od MICADONI je velmi příjemné na dotek. Jeho hebkost dodává židli na pohodlí a dokonale vás pohltí při sezení. Sametový povrch má výborné vlastnosti, aby se s ním dobře pracovalo a aby vydržel i při častém používání. Pokud hledáte nábytek, který vám poskytne pocit pohodlí i při delším sezení, židle Gabro je tou pravou volbou.

Osvěžte vaše prostory novinkou od MICADONI

Každá místnost v bytě, kanceláři či chatě potřebuje jistou dávku pohodlí a stylu. A právě obojí zaručuje nová jídelní židle Gabro, která se stane nedílnou součástí vašeho interiéru. Sametové čalounění v kombinaci s robustním a pevným konstrukčním řešením nabízí dokonalé sezení i zázemí pro vaše chvíle při jídle či pracování. Více barevných variant nabízí pestré možnosti, jak židli přizpůsobit vašim požadavkům.

TIP na údržbu

Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Kde koupit?

Pokud se vám líbí elegantní světle šedá sametová jídelní židle Gabro od MICADONI, můžete ji zakoupit na stránkách www.skvelynabytek.cz. Sbírek nábytku této značky je mnoho, tak se rozhodněte a pořiďte si dokonalý kousek pro vaši domácnost už dnes!