Rubriky
SVĚT

Elegantní černobílý konferenční stolek Richmond Bliss 90 cm

Pokud patříte k milovníkům neobvyklých materiálů, pak by ve vašem interiéru rozhodně neměl chybět konferenční stolek Bliss od značky Richmond. Jeho deska je obložená kousky recyklovaných velbloudích kostí (cruelty free), které vytvářejí zajímavý a výrazný černobílý vzor odkazující na antické dekorativní techniky.

Neobvyklý materiál

Pokud jste unaveni z neustále se opakujících a nudných designů, je Bliss ten správný konferenční stolek pro vás. Jeho deska ze speciálních materiálů zaručuje, že vaše návštěvy se budou divit a ptát se, kde jste jej koupili. Kousky recyklovaných velbloudích kostí, které jsou použité na desce stolku, davají rázovitý, dynamický a výrazný vzhled.

Stůl pro každý interiér

Nezáleží na tom, zda máte moderní interiér se strohými liniemi nebo tradiční nábytek v rustikálním stylu, Bliss se hodí do každého interiéru. Stůl je vyroben z nerezové oceli, která je známá svou odolností a leskem.

Dostatek prostoru

Bliss má velký výhled na již zmiňovanou desku. Měří šedesát centimetrů na šířku, devadesát centimetrů na délku a je jednadvacet centimetrů vysoký. To by mělo být dostatečné pro většinu použití, včetně umístění časopisů, knih, ovladačů a nápojů.

Navštivte náš obchod

Neváhejte a dopřejte svému interiéru tento originální designový kousek, který neunikne pozornosti žádné vaší návštěvy. Pokud chcete vidět Bliss naživo, můžete se podívat do našeho obchodu. A pokud se rozhodnete, že tento stůl bude tou správnou volbou pro váš interiér, můžete si jej objednat přímo na naší webové stránce za velmi příznivou cenu.

Pojďte a navštivte náš obchod na adrese Letiště 101, Praha 6, a uvidíte s vlastníma očima krásu a originalitu tohoto konferenčního stolu. Pak si jej můžete objednat přímo na naší webové stránce!