Rubriky
SVĚT

Dřez Schock Manhattan D100 Croma MAND100AGCR – recenze a specifikace

Dřez Schock Manhattan D100 Croma MAND100AGCR je kvalitní granitový jednodřez s odkapávačem v barvě Croma. Pokud hledáte moderní a funkční dřez pro svou kuchyň, tento model je určitě tou správnou volbou.

Specifikace

Montáž: Dřez je určen pro montáž na pracovní desku o rozměru 65×50 cm.

Hloubka: Dřez má hloubku 20 cm, což je dostatečný prostor pro mytí velkých hrnců a pánví.

Barva: Dřez je v klasické barvě Croma, která se hodí do každé moderní kuchyně.

Montáž: Dřez je vhodný pro montáž do skříňky o šířce 50 cm.

Kvalita

Dřez Schock Manhattan D100 Croma MAND100AGCR je vyroben z kvalitního granitu, který je odolný proti poškrábání, teplotě a chemikáliím. Díky tomu si můžete být jisti, že se vám dřez dlouhodobě bude velmi dobře držet.

Design

Díky jednoduchému a modernímu designu se dřez hodí do jakéhokoliv interiéru. Barva Croma je elegantní a v kombinaci s granitem působí velmi příjemně. Odkapávač je praktický a díky němu se vám na povrchu dřezu nebudou tvořit nepříjemné louhy vody.

Montáž

Montáž dřezu je velmi snadná a není třeba si na ni najímat odborníka. Pro montáž je potřeba skříňka o šířce 50 cm a pracovní deska o rozměru 65×50 cm. Do kompletu jsou součástí čtyři montážní háky a odpadní armatura.

Závěr

Dřez Schock Manhattan D100 Croma MAND100AGCR je perfektním řešením pro všechny, kteří hledají kvalitní a moderní dřez s odkapávačem. Granitový materiál je výbornou volbou pro kuchyňský nábytek, jelikož je velmi odolný a snadno se udržuje. Pokud máte rádi jednoduchý a elegantní design, tento dřez určitě nezklame.

Neváhejte a klikněte zde, abyste si dřez Schock Manhattan D100 Croma MAND100AGCR zakoupili.