Rubriky
SVĚT

Comad Koupelnové zrcadlo Remik 840 dub riviera – kvalitní a elegantní doplněk pro Vaši koupelnu

Nábytková řada Remik osloví každého, kdo hledá originální a progresivní řešení pro svou koupelnu. Jedním z jejích nejvýraznějších prvků je koupelnové zrcadlo Remik 840, které vyniká nejen svou kvalitou, ale také svým elegantním designem.

Designový kousek s nádechem přírody

Koupelnové zrcadlo Remik 840 se vyznačuje zejména svým rámem v barvě dub riviera, který je prolamován tmavými pruhy a zajišťuje tak kontrastní a přece spokojený dojem. Rám je vyroben z kvalitního laminovaného materiálu, díky čemuž je zrcadlo odolné vůči vyšším teplotám a vlhkosti a snadno se udržuje v čistotě.

Zároveň si však díky svým přírodním tónům zachovává jemnou nádech přírody, který jen tak neuvidíte u jiných koupelnových zrcadel. Pokud hledáte netradiční řešení pro svou koupelnu, pak je Comad Koupelnové zrcadlo Remik 840 ideální volbou.

Kvalitní zpracování a precizní rozměry

Koupelnové zrcadlo Remik 840 není jen o vzhledu, ale také o kvalitě zpracování. Rám je pevně spojen se zrcadlem a sadou kovových háčků pro snadné upevnění. Rozměry zrcadla jsou přesně stanoveny tak, aby dokonale zapadlo do každé koupelny. Výška zrcadla je 62 cm, šířka 60 cm a hloubka pouhé 2 cm. Celková váha zrcadla je pouze 6,5 kg, takže ho bez problému zvládne upevnit každý.

Dále je materiál zrcadla odolný vůči poškození a korozím. Koupelnové zrcadlo Remik 840 je tak investicí na mnoho let do budoucna.

Comad Koupelnové zrcadlo Remik 840 – nejen praktické, ale také elegantní.

Koupelna je místem, kde se náš organismus regeneruje a my se chceme cítit dobře. Comad Koupelnové zrcadlo Remik 840 Vám dodá řádnou dávku sebevědomí a zpříjemní Vám první chvíle po probuzení. Stane se součástí Vašeho života a Vy si jej nebudete umět představit bez něj. Navíc se zrcadlo Remik 840 zapsalo do dějin designu a jeho krása uchvátí i návštěvníky Vaší koupelny.

Nakupujte kvalitně a vědomě. Dopřejte si Comad Koupelnové zrcadlo Remik 840, které se stane nejen praktickým doplňkem Vaší koupelny, ale také elegantním detailním prvkem interiéru. Pokud chcete vidět produkt v akci, navštivte Velký Nábytek, kde si ho můžete vyzkoušet a porovnat se zbytkem nábytku ze série Remik.

Comad Koupelnové zrcadlo Remik 840

Související výrobky

Comad skříňka Remik