Rubriky
SVĚT

Bordová sametová rohová pohovka Windsor & Co Dia 251 cm, pravá – luxusní a pohodlná volba pro váš obývací pokoj


Bordová sametová rohová pohovka Windsor & Co Dia 251 cm, pravá – luxusní a pohodlná volba pro váš obývací pokoj

Pokud sníte o stylově zařízeném obývacím prostoru ve skandinávském, moderním duchu, vybavte se pohovkou Dia od značky Windsor & Co. Pohovka je čalouněná v příjemné a velice odolné sametové látce a spolu s doplňkovými polštáři poskytne nadprůměrný komfort při sezení.

Dia je opatřena stylovou kovovou podnoží, díky které pohovka působí vzdušným dojmem. Samotná konstrukce pohovky je velice pevná a odolná, tudíž nebudete mít obavu ze ztráty stability. Navíc, bordová barva a sametové zakončení dodají vašemu obývacímu pokoji iluzi luxusu a exkluzivity.

Zajímavosti o pohovce Dia od značky Windsor & Co

Tato rohová pohovka má celkovou délku 251 cm a nabízí dostačující prostor pro více než tři osoby. Navykováním se k ní můžete pohodlně natáhnout a užít si klidné chvilky s rodinou či přáteli. Podle toho, jak vám do vašeho interiéru pohovka padne, si můžete zvolit zda chcete levou nebo pravou variantu (prostor pro úložení vám nabízí levá část).

Aby byla pohovka Dia od značky Windsor & Co maximálně pohodlná, výrobce jí vybavil speciálním pevným a vysokým polstrováním, které plně podporuje vaše tělo při sezení. K tomu přispívají i doplňkové polštáře – jeden velký a dva menší, které jsou součástí celého balení.

Bordová sametová rohová pohovka Windsor & Co Dia 251 cm, pravá

Závěr

Sametová pohovka Dia od značky Windsor & Co je krásným kusem nábytku, který splní požadavky těch, kteří hledají skvělý design a pohodlí. Pokud jste tedy v poslední době uvažovali o nákupu nového sedacího nábytku, rozhodně se zaměřte na tuto pohovku. Nebudete litovat! A pokud vás zaujala, můžete si ji objednat na www.nabytekted.cz.