Rubriky
SVĚT

Bílý oboustranný koberec Narma Puise se vzorem, rozměr 140 x 200 cm


Bílý oboustranný koberec Narma Puise s vzorem – dokonalý doplněk pro váš domov

Bílý oboustranný koberec Narma Puise s vzorem rozměrů 140 x 200 cm je krásný, kvalitní a dokonalým doplňkem do vašeho domova. Tento koberec se stane středobodem každé místnosti a dodá ji příjemný atmosféru. Bílá barva s podmanivým vzorem na obou stranách dodá vašemu bytu skandinávský styl, kterým budou vaši hosté určitě ohromeni.

Proč právě Narma?

Společnost Narma sídlí v estonské Lihule, kde se již od roku 1992 specializuje na výrobu stylových koberců. Dosáhla obrovského úspěchu a stala se jednou z nejlepších značek v oboru. Její tým kombinuje bohaté zkušenosti s neustále sahajícími inovacemi. Co se týče designu, upřednostňují zajímavé a originální vzory, což se naplno projevuje právě na kobercích Narma.

Tyhle koberce nejsou jen tak ledajaké, jsou oboustranné a je na vás, kterou stranu si oblíbíte a použijete jako pozadí. Vždyť proč nezměnit podle nálady nebo podle ročního období? Jedna strana koberce se vždy pyšní nadčasovými pruhy a druhá je vyzdobena krásným a do detailu propracovaným vzorem. Oba vzory navíc dokonale ladí s barvami obou stran.

Bavlna je hlavním materiálem každého kusu koberece. Navíc, bavlna použitá v kobercích Narma byla získána způsobem, který je přátelský k životnímu prostředí. Koberce jsou tkány buďto buklé přízí s povrchem ztvárněným smyčkami, očky nebo nopkami či žinylkou, což jsou příze s housenkovitým tvarem.

Upozornění: Koberec není samostatně protiskluzový, ale pro jeho snadné používání je možné dokoupit protiskluzovou podložku Metro, kterou si můžete zakoupit na této stránce www.vybirejnabytek.cz.

Bílý oboustranný koberec Narma Puise s vzorem

Závěr

Ve světě koberců je v poslední době velký boom a mnoho firem se snaží přilákat zákazníky především stylovým designem. Co se však týče kvality a originality, výroba koberců Narma určitě stojí za zmínku. Tyhle koberce nejsou jen hezkým doplňkem do vašeho interiéru, ale umožňují vám jednoduše měnit vzhled místnosti dle vašeho uvážení.

Pokud si chcete pořídit kvalitní, krásný a originální koberec, který vašemu domovu dodá příjemnou atmosféru a zútulní ho, oboustranný koberec Narma Puise s vzorem je tím pravým kusem.