Rubriky
SVĚT

Bílo-zelený úložný box Leitz Office s víkem – perfektní pro organizaci! (Objem 5 l)

Bílo-zelený úložný box Leitz Office s víkem je skvělým řešením pro organizaci vašich pracovních nebo školních materiálů, ale také pro trvanlivé potraviny a ovoce. Jeho objem 5 l uspokojí potřeby většiny uživatelů, zatímco stylový bílo-zelený design zase ozvláštní vaši kancelářskou nebo domácí atmosféru.

Ochranu poskytuje víko, které díky nenápadnému okraji spolehlivě drží zavřené, zároveň jde však snadno znovu otevřít.

Pro větší jistotu stojí za zmínku, že tento praktický pomocník má certifikaci Food safe a je vyroben z kvalitního plastu bez škodlivých sloučenin BPA. Díky tomu se nemusíte obávat, že do něj uložené potraviny by mohly být nějakým způsobem ovlivněny nebezpečnými látkami.

V neposlední řadě je potřeba zmínit, že bílo-zelený úložný box Leitz Office s víkem je velmi odolný proti vodě a poškrábání. To z něj dělá také skvělé řešení pro výrobu vašich vlastních „snacks“ a jiných jídel na cesty, kdy potřebujete rychlé a spolehlivé řešení na uskladnění.

Stohovatelnost a kombinovatelnost

Pokud box zrovna nevyužíváte, můžete jej stohovat do sebe společně s dalšími krabicemi ze stejné kolekce a ušetřit tak místo. To z něj dělá velmi praktické řešení pro ty, kteří mají požadavky na úsporu místa. Stejně tak může být kombinován s organizérem od stejné značky, který vám opět usnadní organizaci vašich věcí.

Bílo-zelený úložný box Leitz Office s víkem je tedy univerzální box, který nabídne útočiště třeba pro vaše pracovní nebo školní materiály (velikost A4) či trvanlivé potraviny a ovoce. Vyberte si ho ještě dnes a vychutnejte si lepší organizaci svého života!

Navštivte stránky výrobce zdarma zde.