Rubriky
SVĚT

Béžové pletené závěsné křeslo se stojanem – novinka od J-line Fergie


Rozmazlujte se

Dopřejte si maximální pohodlí se závěsným křeslem J-line Fergie. Toto křeslo není jen krásným moderním kouskem nábytku, ale také vynikajícím místem pro odpočinek.
Umístit ho můžete do interiéru i exteriéru, díky čemuž se hodí například na terasu.

Popis křesla

Sedák křesla je tvořen béžovým výpletem z pleteného lana, který má tvar vajíčka. Je doplněn pohodlným polštářem čalouněným látkou béžové barvy. Křeslo je zavěšené na odolné kovové konstrukci, která je díky kruhové podstavě opravdu stabilní.

Křeslo se dodává se stojanem, což z něj dělá skvěle přenosné řešení. Nemusíte se bát, že byste při používání křesla poškodili strop nebo závěsy.

Foto od J-line Fergie

Béžové pletené závěsné křeslo se stojanem

Kdy a jak používat křeslo

Při delším nepoužívání doporučujeme křeslo přikrýt nebo schovat do krytého prostoru. Křeslo je vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám.

J-line Fergie – moderní kousky nábytku

J-line Fergie je značka moderního nábytku, která patří k hitům posledního období. Jestliže hledáte originální doplňky do bytu, které vás nezklamou, je jednoznačnou volbou právě tato značka.

J-line Fergie se věnuje designu nábytku, především do moderních a stylových interiérů. Kromě toho ale nabízí také doplňky jako jsou zrcadla, lampy, dekorace a další.

Vyzkoušejte křeslo od J-line Fergie a uvidíte, že čas strávený v něm bude nezapomenutelný a velmi příjemný.

Nechte se inspirovat interiéry, kde se křeslo J-line Fergie fantasticky hodí.

Béžové pletené závěsné křeslo se stojanem v interiéru

Zajímá vás toto pletené závěsné křeslo? Navštivte stránky našeho eshopu a objednejte si ho ještě dnes!